No 18.–20. februārim Neu-Ulmē (Vācija) norisinājās gadskārtējā starptautisko autobusu pārdošanas izstāde BusStore

Sākums  /  Jaunumi  /  No 18.–20. februārim Neu-Ulmē (Vācija) norisinājās gadskārtējā starptautisko autobusu pārdošanas izstāde BusStore

No  18. – 20. februārim Neu-Ulmē ( Vācija) EvoBus GmbH Daimlera koncerna uzņēmums rīkoja gadskārtējo starptautisko autobusu  izstādi - pārdošanu BusStore.  Gadatirgū, kuru apmeklēja ap 1300 interesenti no 23 valstīm tika piedāvāti ap 200 lietoti, demo un noliktavas autobusi. Baltijas valstu delegācija apmeklēja rūpnīcu un gida vadībā varēja vērot ražošanas procesu. Izstādes laikā, mācību hallē tika demonstrēti dažādu remontdarbu veikšanas paņēmieni, kā piemēram bojātu stiklu un instrumentu paneļu remonti.  Izstādes apmeklētājiem bija iespēja veikt testa braucienus un novērtēt autobusu stāvokli. Pasažieru pārvadātāji no Baltijas valstīm parakstīja līgumus par vairāku  autobusu iegādi.

Pie vakariņu galda Ulmes auto muzejā rosījās lietišķas sarunas un izklaidei bija noorganizētas  sacensības  braukšanā ar auto simulatoru. Jāatzīmē, ka labāko rezultātu sasniedza un kausu ieguva SIA M.E.LAT-LUX pārstāvis Jānis Bogens.

Informācija par BusStore 2016 lietuviešu valodā:

http://ebus.lt/grupe-keleiviu-vezeju-lankesi-busstore2016/

Bildes